Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Pudełko życia"

Data publikacji: 2017-05-06, Data modyfikacji: 2017-05-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Jak informowaliśmy Państwa wcześniej, Urząd Miejski w Prudniku wznowił akcję społeczną skierowaną do osób chorych, starszych i samotnych pn. „Pudełko życia”. Akcja zakłada umieszczenie w domowej lodówce specjalnego, oklejonego pudełka z kartą informacyjną zawierającą istotne dla życia chorego informacje takie jak: numer telefonu do bliskich, leki, które przyjmuje, schorzenia na jakie cierpi itp. Informacje te są konieczne do podjęcia odpowiedniej i sprawnej interwencji medycznej w sytuacji, gdy z osobą brak jest kontaktu lub gdy w domu nie ma osób, które mogłyby udzielić odpowiedniej informacji. Osoby zainteresowane akcją, które zgłoszą się do Urzędu Miejskiego w Prudniku przy ul. Kościuszki 3 (Biuro Obsługi Interesanta lub pokój nr 114), otrzymają BEZPŁATNIE pakiet zawierający: - pudełko - kartę informacyjną do samodzielnego wypełnienia - arkusz z naklejkami na lodówkę. Informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 77 40 66 207.

Pełna treść wiadomości na: prudnik.pl/5465/pudelko-zycia.html
UM Prudnik, Źródło artykułu: prudnik.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  prudnicki

  Powiat prudnicki – został reaktywowany w 1999 roku. Jego siedzibą jest Prudnik, a sam powiat położony jest w województwie opolskim. W jego skład wchodzą cztery gminy: Biała, Głogówek, Prudnik, Lubrza. Na obszarze 571 km² mieszka 57,5 tys. mieszkańców.

  Tereny są znakomite pod względem rozwoju rolnictwa, ze względu na gleby lessowe i wysoko położone równinne tereny.

  Łagodny klimat i Góry Opatowskie stanowią tu doskonałe miejsce do wypoczynku. Miłośnicy rowerowych eskapad powinni zainteresować się ścieżkami i trasami rowerowymi: Wokół Lasu Prudnickiego, Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Turystyczna trasa rowerowa Gór Opatowskich i inne. Piesi mogą wejść na Szlak im. M. Orłowicza, Szlak Historyczny Lasów Królewskiego Miasta Prudnik oraz ścieżkę dydaktyczną „Las Prudnicki”.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola