Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CabView PODSUDECKA o świcie - Prudnik / Kamieniec Ząbkowicki - linia137

 
Tak naprawdę jedziemy z Kędzierzyna, ale było jeszcze ciemno, także jest tylko przejazd przez stację i podobnie w Racławicach. Od Prudnika zrobiło się trochę jaśniej ( też temu pomogłem ). Dojeżdżamy do Otmuchowa i na bok, bo Kamieniec nie brał. Gdy już swoje odstałem. to pojechałem do celu. W Kamieńcu dowiedziałem się, że ten pociąg łamie numer i jedzie dalej do Kłodzka i niestety spakowałem już sprzęt, a szkoda, bo nie często jest taki bezpośredni przejazd z Kędzierzyna do Kłodzka czy odwrotnie. We are actually going from Kędzierzyn, but it was still dark, it is also just passing through the station and similarly in Racławice. From Prudnik it got a little brighter (I helped it too). We get to Otmuchów and to the side, because Kamieniec did not take. When I left yours. I went to my destination. In Kamieniec I learned that this train breaks the number and goes on to Kłodzko and unfortunately I have already packed the equipment, which is a pity, because it is not often such a direct drive from Kędzierzyn to Kłodzko or vice versa. Jakieś pytania? Po prostu zapytaj! Proszę, zasubskrybuj i kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji, aby natychmiast otrzymywać powiadomienia o nowych filmach! Nie mogę zrewolucjonizować filmów typu CabView, Cab Ride, Führerstandsmitfahrt, ale wszystkie Twoje sugestie są bardzo mile widziane! Filmy będą wyświetlane mniej więcej raz w tygodniu. Wszystkie treści są moim dziełem i utworzone przeze mnie, a WSZELKIE wykorzystanie poza tym kanałem jest ZABRONIONE.

 


Cargul77
 
Data pliku video: 2018-08-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  prudnicki

  Powiat prudnicki – został reaktywowany w 1999 roku. Jego siedzibą jest Prudnik, a sam powiat położony jest w województwie opolskim. W jego skład wchodzą cztery gminy: Biała, Głogówek, Prudnik, Lubrza. Na obszarze 571 km² mieszka 57,5 tys. mieszkańców.

  Tereny są znakomite pod względem rozwoju rolnictwa, ze względu na gleby lessowe i wysoko położone równinne tereny.

  Łagodny klimat i Góry Opatowskie stanowią tu doskonałe miejsce do wypoczynku. Miłośnicy rowerowych eskapad powinni zainteresować się ścieżkami i trasami rowerowymi: Wokół Lasu Prudnickiego, Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Turystyczna trasa rowerowa Gór Opatowskich i inne. Piesi mogą wejść na Szlak im. M. Orłowicza, Szlak Historyczny Lasów Królewskiego Miasta Prudnik oraz ścieżkę dydaktyczną „Las Prudnicki”.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola