Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Urbex w Prudniku - stacja PKP

 
Druga część wyjazdu. Na górach począwszy, na urbexie kończąc (część pierwsza: youtube.com/watch?v=59aEsNh1W7M) Urbex w Prudniku, odwiedziłem opuszczone budynki dworca kolejowego korzystając z wolnego czasu, oczekując na pociąg powrotny. Zobacz jakie okolice odwiedziłem! _________ Urbex To Nie Wandalizm: facebook.com/Urbextoniewandalizm/?fref=ts _________ Wkrótce nowy sezon Powrotu do natury - którego mam już zamysły - jednak jeśli jest coś co chcielibyście zobaczyć albo zmienić w Powrocie do natury śmiało piszcie! :) W związku z tym przyszły PLAN POWROTU DO NATURY: * 3 lub 4 weekend września - Autostopem w Bieszczady - 2 część filmu "P-trio - z Pasją Przez Polskę", którego część pierwszą znajdziecie w przypiętym poście na facebooku oraz we wpisie na blogu * Co piątek nowy wpis na blogu(link poniżej) * Zwiastun nowego sezonu około października * Pierwsze odcinki nowego sezonu - październik/listopad i właśnie z racji dłuższej przerwy od filmów zapraszam na bloga i facebooka gdzie w zamian częściej będą się pojawiać relacje, porady, zdjęcia i posty. Zapraszam! Więcej informacji na bieżąco. Śledź więc fanpage na facebooku i koniecznie SUBSKRYBUJ :) __________ Powrót do natury na Facebooku: facebook.com/donaturypowrot/ i na Instagramie: instagram.com/powrotdonatury_dave/ BLOG: powrotdonaturyblog.wordpress.com/ kontakt: donatury.powrot malpka gmail.com __________ Prezenter, kamera, lektor i montaż: Dave Muzyka: Kevin MacLeod: Exciting Trailer – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100494 Wykonawca: incompetech.com/ DHPstudio august 2016

 


Powrót Do Natury
 
Data pliku video: 2016-09-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  prudnicki

  Powiat prudnicki – został reaktywowany w 1999 roku. Jego siedzibą jest Prudnik, a sam powiat położony jest w województwie opolskim. W jego skład wchodzą cztery gminy: Biała, Głogówek, Prudnik, Lubrza. Na obszarze 571 km² mieszka 57,5 tys. mieszkańców.

  Tereny są znakomite pod względem rozwoju rolnictwa, ze względu na gleby lessowe i wysoko położone równinne tereny.

  Łagodny klimat i Góry Opatowskie stanowią tu doskonałe miejsce do wypoczynku. Miłośnicy rowerowych eskapad powinni zainteresować się ścieżkami i trasami rowerowymi: Wokół Lasu Prudnickiego, Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Turystyczna trasa rowerowa Gór Opatowskich i inne. Piesi mogą wejść na Szlak im. M. Orłowicza, Szlak Historyczny Lasów Królewskiego Miasta Prudnik oraz ścieżkę dydaktyczną „Las Prudnicki”.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola